מי אנחנו

אנחנו חבורה של מומחי רשת אידיאליסטים בעלי ברק בעיניים והרבה רצון לשנות. כולנו מגיעים מרקעים שונים, מקצועית ותרבותית- ולכולנו מטרה אחת – להפוך את האינטרנט למקום בטוח וטוב יותר לכולם.

מה אתם באמת יודעים על האתרים בהם אתם גולשים? 

במסגרת עבודתנו בתחום הדיגיטל, נחשפנו לעולם מסוכן, מלא פשע ושימוש לרעה באינטרנט מלא בהונאות, אבטחת מידע לקויה, פייק ניוז ועוד. לפעמים נדמה שעולם האינטרנט מתנהל על פי חוקים ונורמות משלו, והנורמות האלה פוגעות בגולשים תמימים ובבעלי עסקים הגונים, ומעשירות פושעים ורמאים.

לצערנו, ישנם אתרים רבים שנראים "כשרים" לחלוטין, אך מאחורי החזות העסקית המעוצבת היטב מתחבאים פרצות אבטחה מתוחכמות הפוגעות קשות בגולשיהם ונותנות להם יתרון לא הוגן על המתחרים שלהם- בעלי העסקים ההגונים.

קיבלנו החלטה – חייבים לתקן את המעוות!

נראה שהממשלה לא עושה הרבה כדי לתקן את הבעיות הקשות שניתן למצוא ברשת. תחום הווב הוא תחום פרוץ לחלוטין, בלתי אכיף ובלתי ניתן לפיקוח. הבנו שכדי להגן על הגולשים ועל בעלי האתרים הטובים, נצטרך לקחת את הכדור לידיים שלנו. ככה הוקם הרעיון של "תעודת הכשרות" הרשתית שלנו – תו אמינות ברשת.

תו אמינות ברשת הוט תו איכות הבודק מכלול שלם של נתונים כדי לקבוע האם אתר מסוים הינו בטוח למשתמשים, מפרסם מידע איכותי ואמין לגולשיו (לעומת פייק ניוז) ושקוף לגבי הנתונים אותם הוא אוסף על המשתמשים. כל אתר העומד בסטנדרטים אלה יקבל ממנו תו אמינות ברשת, המודיע לגולשיו שניתן לסמוך על אתר זה. 

אז מה הקאץ'?

אין קאץ'. אנחנו עובדים על בסיס התנדבותי, והמטרה היחידה שלנו היא לקדם בטיחות ברשת בישראל. אף אחד ממנו לא מקבל שכר על עבודתו ב'אמינות ברשת', והתו ניתן בחינם על בסיס עמידה בתנאי סף שקבענו מתוך ההיכרות העמוקה שלנו עם עולם הדיגיטל.

כדי לשמור על האובייקטיביות של התו, אנחנו מתחייבים להשאיר את התו חינמי לתמיד. ככה תדעו שאי אפשר לקנות אותנו ואנחנו לא יושבים בכיס של אף אחד.

אם גם לכם חשובה בטיחות ברשת. אם יש לכם רקע באבטחת אתרים/ אבטחת מידע/ שיווק דיגיטלי/ ואתם מעוניינים להתנדב ב'אמינות ברשת'- אנא השאירו פרטים בטופס המצורף. ביחד נשמור על אינטרנט בטוח יותר – לכולם.

לבדיקת זכאות האתר שלכם