נלחמים בפייק ניוז ובספאמים!

פייק ניוז

פייק ניוז הוא ביטוי כולל לתוכן מזוייף, החל מתוכם שיווקי, דרך תוכן שיקרי וכלה בהוצאת דיבה וסילוף ההיסטוריה האנושית למטרות פסולות. תוכן כזה יכול להופיע בעקבות תוצאות חיפוש למשל, לא מזמן סבלה גוגל מפייק ניוז של פעילים ניאונאצים ומכחישי שואה. בתוצאות החיפוש לשאלה "האם השואה התרחשה?" עלו אתרים שהכחישו את קיומה של השואה. גוגל מתקשה להתמודד עם הפייק ניוז, שכן כל שינוי שהיא תבצע באלגוריתם עלול להשפיע דרמתית על מנוע החיפוש. הפתרון לפייק ניוז הוא אנחנו. אמינות במרשתת יחד עם איתכם, מתחילים את השינוי.

ספאמים

ספאמים במקרה הטוב יכולים להיות כתוצאה משיווק "בכל מחיר" ואין סוף לאפשרויות לשתול ספאמים כדי לקד אתרים, הכל על חשבון תוכן איכותי ובעל ערך לגולשים. מקרה הרע מדובר בוירוסים, האקרים ושאר תחלואות הרשת. אמינות במרשתת שמה לעצמה למטרה להחלם בתופעות אלו על ידי חלוקת התו לאתרים העומדים בכללי הקידום והשיווק ביושר ובהגינות ועושים כל הנדרש בכדי להביא תוכן אמיתי, לא מועתק ואשר יתרום לחווית הגלישה ברשת.

ניהול ותוכן אמינים

אנו תומכים ומקדמים אתרים שמספקים ללקוחותיהם ולגולשים מידע איכותי ואמין, חווית גלישה ואבטחת אתר ברמות הגבוהות ביותר. כל אחד ואחת שרואים את עצמם כפועלים ביושר והגינות למען מטרה זו- מצטרפים לאמינות במרשתת ויוצרים עולם וירטואלי טוב יותר. למה? כי איפה שדורכת רגל אדם היא גם דורסת את הסביבה ואנחנו רוצים לעצור את זה!

שיווק הוגן והגיוני

שיטות הקידום seo והשיווק כולן לגיטימיות, כל עוד הן עומדות באמות מוסר בסיסיות. אנחנו לא יותר צדיקים מהאפיפיור ולא מצפים מכם להיות כאלו, אלא לעמוד בנורמות ערכיות ומקובלות כלליות. ברור לנו שאי אפשר למנוע או לעצור את כל שיטות השיווק הדורסניות, הסמויות והקטלניות שאולי פוגעות למטרה אבל לזמן קצר בלבד ותוך גרימת הרס ונזק בלתי הפיך לכולנו. שיווק הוגן והגיוני הוא תנאי בסיסי לקידום אתרים ברשת.